• Dostawa i koszty

1. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Przy każdym oferowanym produkcie podany jest czas zamowienia. Czas realizacji zamówienia zależy od wybranej formy płatności. W przypadku zakupu za pobraniem jest to czas liczony od wpłynięcia zamówienia natomiast przy wyborze płatności na nasze kontro (zwykły przelew, płatność elektroniczną lub kartą płatniczą) jest to czas od zaksiegowania wpłaty na naszym koncie do chwili wysłania zamówienia ze sklepu. Uwzgledniamy tylko dni robocze.


2. CZAS DOSTAWY

Dostawy realizowane są poprzez firmy kurierskie DHL lub InPost. Czas dostawy towaru do klienta to czas od chwili nadania przesyłki do momentu odbioru towaru przez klienta. Z reguły czas dostarczenia towaru do klienta wynosi 1-2dni roboczych.


3. KOSZTY DOSTAWY

Koszty dostawy uzależnione są od wagi oraz wymiarów opakowania. Niektóre produkty oferowane przez nasz sklep wykraczają ponad standardowe rozmiary przesyłek kurierskich i dla nich są dedykowane ceny przesyłek. Koszty dostaw przedstawia poniższa tabela:


Waga/wymiar opakowania

InPost

DHL

 

Przelew bankowy, płatność kartą, płatność za pośrednictwem bramki płatniczej

Przelew bankowy, płatność kartą, płatność za pośrednictwem bramki płatniczej

Pobranie

Do 31,5 kg/ max rozmiar 120x60x60cm

---

20zł

29zł
Na chwilę obecną nie prowadzimy wysyłki za pobraniem.

Do 30 kg/ max rozmiar 120x50x50cm

16zł

---

---

Przesyłka niestandardowa

---

29zł

---

Powyżej 30 kg

---

99zł

---

Przesyłka paletowa

---

199zł

---


Możliwość wysyłki za granicę. W razie zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy kontakt@alefrajda.com.pl. Robimy wyceny indywidualne.

BRAK MOŻLIWOŚCI ODBIORU OSOBISTEGO.

Baner BM